Krby Godin na míru - Krby Parma

Krby Godin na míru

//Krby Godin na míru

Krby Godin na míru

2013-03-12T14:27:48+00:00 12. 3. 2013|
KRBY PARMA

autorizovaný distributor francouzských krbů a krbových kamen Godin, Philippe a Cheminées Diffusion

Značky Godin, Philippe a Cheminées Diffusion působí na českém trhu od 1992 a za tu dobu bylo realizováno více než 5.000 kompletních krbů, prodáno 10.000 krbových vložek a 2.500 krbových kamen.

Krby na klíč – Praha

Chcete si pořídit kvalitní krb nebo krbová kamna?

Krby představují moderní a ekologický zdroj tepla. Poskytneme vám odbornou konzultaci a pomůžeme vám s výběrem toho nejvhodnějšího krbu do vašeho interiéru.

Zajišťujeme stavbu krbů a prodej krbových kamen v Praze i v celé České republice.

Návrhy a konzultace na místě stavby ZDARMA!

Krbové vložky BeF Home a Hoxter

Nabízíme kvalitní teplovzdušné a teplovodní krbové vložky BeF Home a Hoxter. Na výběr máte několik variant provedení krbových vložek pro váš krb: rovné, rohové, průhledové a třístranné.  Upoutají vás svým moderním designem i výkonem. Na tyto krbové vložky poskytujeme až 5letou záruku.

Prodej a stavba francouzských krbů

Nabízíme vám originální francouzské krbové sestavy Godin a Cheminées DiffusionCelá kolekce krbů obsahuje přibližně 600 modelů a velkou část z nich si můžete prohlédnout na našich webových stránkách. Kompletní nabídku naleznete v katalogu, který vám zašleme na vyžádání prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Prohlédněte si naši mimořádnou nabídku krbů a krbových kamen na klíč. Rádi vás (po předchozí telefonické domluvě) přivítáme v naší vzorkové prodejně v Praze 4.

Krby GODIN

Krb CauvilleFrancouzské krby Godin si získaly velkou oblibu. Oceníte na nich nejen kvalitu použitých materiálů, ale i způsob jejich zpracování. Krbové vložky se vyrábějí z litiny a pro ošacení se používají kvalitní masivní přírodní materiály nebo ušlechtilé kovy.

Nabízené modely krbů Godin je možné vyrobit a dodat podle požadavků zákazníka i z jiných než vyobrazených materiálů a také v jiném materiálovém provedení.

 

Krby Cheminées Diffusion

Novinkou v naší nabídce jsou krby z ekonomické řady francouzského výrobce Cheminées Diffusion. Naleznete zde širokou škálu výkonných litinových topenišť a ošacení z přírodního kamene za velmi příznivé ceny.

 

Plynové krbové vložky - novinka v naší nabídce
Co nabízíme

  • Stavba krbů na klíč
  • Moderní designové krby
  • Rustikální krby do stylového interiéru
  • Možnost výroby krbu na míru již od 76.000,- Kč
  • Litinová topeniště nejvyšší kvality
  • Rekonstrukce otevřených krbů
  • Záruční a pozáruční servis

Doporučené krby z naší nabídky

Krb Maille – radost z příjemného posezení

Moderní krby Godin jsou zajímavým dekorativním i praktickým doplňkem soudobých interiérů a novostaveb. Z naší nabídky francouzských krbů s moderním designem vám představujeme krb Maille s bílým ocelovým rámečkem. Vyobrazený krb má plynovou krbovou vložku AGOS. Je možné provést úpravu i na jiné typy topenišť.

Vyberte si krb, který bude nejlépe odpovídat vaší představě. Nabízíme vám poradenství a odborný servis.

Moderní krb Maille

Moderní krb AnkaraModerní krb Ankara s rámem z kartáčovného nerezu Moderní krb CapucinKrb Capucin rozzáří interiér vašeho domova ClamartDo moderního interiéru se výborně hodí krb Clamart s rámečkem v barvě oceli MesangeDesignově velmi povedený krb Mesange s modrým kamenem z boků Klasický krb CarencyDáváte přednost klasice? Pak v krbu Carency najdete zalíbení.