Hledáte teplovzdušná kamna, která splní vaše očekávání? V tom případě si vyberte z nabídky moderních českých krbových kamen Bef Home, jejichž kvalita je léty prověřená spokojenými zákazníky.

Mají externí přívod vzduchu a propracovaný systém oplachu skla, který brání jeho zakuřování. Topeniště je vyloženo speciálním akumulačním materiálem Carcon, který patří mezi nejlepší jak po stránce technické, tak designové. V základní variantě je v bílé barvě, ale v nabídce je i v dalších barevných provedeních. Kvůli většímu pohodlí při ovládání je možné objednat speciální regulaci na dálkové ovládání, díky kterému si topení v kamnech BeF Home zamiluje i velmi náročný uživatel.

S ohledem na malé rozměry lze krbová kamna BeF instalovat téměř kamkoliv. Jejich zprovoznění je velmi snadné a rychlé.

Kamna BeF Home – typové a barevné variace

Teplovzdušná kamna od BeF se vyrábí nejen s klasickým rovným prosklením, ale také ve variantě s rohovým prosklením. Pro milovníky oblých tvarů je zde navíc varianta se zaobleným rohovým sklem. Všechna kamna nabízíme v několika barevných variantách. Protože si můžete vybrat nejen rozměr a tvar, ale také jejich barevnou variantu a barvu Carconu, je v konečném důsledku konečná podoba krbových kamen zcela ve vašich rukou.

Na výběr máte dvě typové varianty, a to Aries nebo Virgo.