Historie firmy GODIN

V roce 1840 Jean-Baptiste André Godin, který byl později nazván průkopníkem průmyslu, vynalezl první model celolitinových kamen a dal si ho patentovat. Poté následovala výroba dalších desítek modelů, z nichž jeden „Petit Godin“, díky své proslulosti, učinil ze jména GODIN synonymum pro vytápění a vaření.

Litina z ohně zrozená

Litina se stala nejvhodnějším materiálem k výrobě dílů vystavených vysokým teplotám, jaké při topení v kamnech vznikají. Litina dosahuje jak vysoké účinnosti, tak i vynikající výměny tepla. Při výrobě byl také kladen důraz na vysokou bezpečnost při jejím použití.

Firma GODIN se ve své obchodní strategii zaměřila na výrobu kvalitních produktů, které uspokojí zákazníka ve všech směrech, a tento přístup je pro ni charakteristický i v současnosti.

GODIN v současnosti

V současné době se firma GODIN orientuje na výrobu, při které používá nejmodernější techniky, a využívá zkušeností a dovedností zděděných po předcích. Krby a krbová kamna se vyrábějí v duchu nejnovějších módních trendů a požadavků zákazníků. Nabízí výkonná a vkusná uzavřená topeniště, která jsou vyrobena z kvalitní litiny.