Filozofie firmy

Spolupracujeme výhradně s odborníky v oboru, tedy s kamnáři, kteří k našim produktům poskytují patřičně kvalitní práci a servis. Snažíme se tak zabránit prodeji našich produktů na internetu. Rozhodli jsme se jít cestou selektivní distribuce, která zahrnuje důvěru a respektuje obchodní partnerství. Mezi výrobcem a zákazníkem se tak vytváří rovnocenný vztah, který je součástí naší filozofie.

Kvalita

Na korpus našich krbových vložek poskytujeme záruku 5 let. Neztotožňujeme se se současným trendem vyrábět produkty s krátkodobou životností. Naše produkty jsou robustní, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, schopné dlouhodobě obstát při intenzivním používání a vysoké zátěži. Nevyrábíme problémy, vyrábíme Hoxter.

Vývoj

Cesta od prvotního návrhu po finální produkt je dlouhá. Mezitím uplynou dlouhé měsíce náročného vývoje a rozsáhlého testování. Snažíme se nezanedbat sebemenší detail. Při návrhu nového nebo inovaci stávajícího modelu aplikujeme co nejvíce inovací a nových řešení, které přispějí ještě většímu uživatelskému komfortu. Pro účely testování využíváme vlastní laboratoře, kde každý produkt před uvedením na trh absolvuje dlouhodobý cyklus zkoušení.

Katalog

STÁHNOUT

GALERIE