20 LET ZKUŠENOSTÍ!
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Stavíme krby na míru

V případě, že se stavbou krbů nemáte žádné (anebo jen minimální) zkušenosti, je vhodné obrátit se na odborníky. Výstavba krbů v naší režii vychází z potřeb a přání zákazníka. Aby krb plnil svou funkci po mnoho dlouhých let, je potřeba pro jeho výstavbu použít kvalitních materiálů a odborných procesů, které mají za cíl vyhovět požadavkům zákazníka, stejně jako funkčním a bezpečnostním vlastnostem krbu.

Jaký je postup?

Prvotní fází je náhled do plánů domů, případně osobní návštěva objektu, jehož součástí krb bude. Po posouzení objektu a umístění krbu, je našimi odborníky doporučena vhodná krbová vložka. Následuje schůzka týkající se samotného vzhledu krbu. Jakmile je návrh odsouhlasen, připravíme vám cenovou nabídku.

V momentě, kdy cenovou nabídku schválíte, vystavíme Vám zálohovou fakturu po jejímž uhrazení je objednána nejen samotná krbová vložka, ale také veškerý další materiál. Momentem naskladnění dohodneme termín samotné stavby krbu. Ta probíhá obvykle tři pracovní dny. Vždy ale záleží na náročnosti krbu a dalších okolnostech, které se ne vždy podaří ovlivnit.

Jakmile proběhne výstavba krbu, domluvíme se na poslední osobní schůzce, během které si ukážeme, jak krb správně používat a jakým způsobem v něm bezpečně topit.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se výstavby krbu, neváhejte nás kontaktovat.

VÝBĚR NAŠÍCH REALIZACÍ

Pořízení krbu. Co Vás čeká, na co se připravit?

Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníky. Níže Vám popíšeme, jak bude vše probíhat, na co je důležité se zaměřit.
„V první fázi celé stavby je dobré vědět, co od krbu očekáváte z hlediska funkčnosti a také designu. Připravte si plány domu, v ideálním případě se domluvíme na schůzce přímo v místě realizace, kde si můžeme prostor osobně zaměřit“, říká Štěpán Parma, majitel firmy Krby Parma, která se realizací krbů zabývá již více než 20 let. „V následující fázi Vám doporučíme krbovou vložku vhodnou pro Váš krb.“

„Dalším krokem je vzhled krbu. Společně si sedneme a ještě jednou probereme, teď už detailněji, jak by měl Váš vysněný krb vypadat. Po odsouhlasení návrhu/vizualizace Vám na krb připravíme cenovou nabídku. V momentě, kdy cenovou nabídku schválíte, je Vám vystavena zálohová faktura, po jejímž uhrazení objednáváme krbovou vložku a veškerý materiál.

Ve chvíli, kdy je vše naskladněno, přichází domluvení termínu stavby. Samotná stavba trvá zhruba 3 dny, záleží na náročnosti krbu. Poté co je krb hotový, tak Vás navštívíme a společně si ukážeme, jak správně topit a krb bezpečně používat“, vysvětluje Štěpán Parma. „A nakonec už zbývá jen uhradit zbylou část faktury a krb si můžete v klidu domova užívat plnými doušky.“

 

Uvažujete nad krbem nebo kamny?

Krby Parma jsou správnou volbou a to hned z několika důvodu:

  • Na trhu se aktivně pohybují už přes 20 let.
  • Stovky realizací a spokojených zákazníků.
  • Kompletní stavba na klíč. Snaží se vždy realizovat na přání zákazníka a co nejvíce se přiblížit jeho představám.
  • Zákazníkům vždy vyjdou vstříc, ať už s cenou nebo nezávaznou konzultací buď na místě realizace nebo na vzorkovně.
  • Krby Parma zastupují jedny z největších evropských výrobců krbových vložek a kamen. Jako je například francouzsky Godin, který je na trhu více jak 100 let nebo německý Spartherm, který má cit pro detail a kvalitní zpracování, tak spoustu dalších výrobců, například česky BeF, Romotop nebo Česko-německý Hoxter.
  • Vždy najdete vstřícné a milé jednání, doplněné o užitečné informace a rady.
Máte dotaz?
Ptejte se
Odpovíme Vám, jak nejrychleji to půjde.