Stavíme krby na míru

V případě, že se stavbou krbů nemáte žádné (anebo jen minimální) zkušenosti, je vhodné obrátit se na odborníky. Výstavba krbů v naší režii vychází z potřeb a přání zákazníka. Aby krb plnil svou funkci po mnoho dlouhých let, je potřeba pro jeho výstavbu použít kvalitních materiálů a odborných procesů, které mají za cíl vyhovět požadavkům zákazníka, stejně jako funkčním a bezpečnostním vlastnostem krbu.

Jaký je postup?

Prvotní fází je náhled do plánů domů, případně osobní návštěva objektu, jehož součástí krb bude. Po posouzení objektu a umístění krbu, je našimi odborníky doporučena vhodná krbová vložka. Následuje schůzka týkající se samotného vzhledu krbu. Jakmile je návrh odsouhlasen, připravíme vám cenovou nabídku.

V momentě, kdy cenovou nabídku schválíte, vystavíme Vám zálohovou fakturu po jejímž uhrazení je objednána nejen samotná krbová vložka, ale také veškerý další materiál.  Momentem naskladnění dohodneme termín samotné stavby krbu. Ta probíhá obvykle tři pracovní dny. Vždy ale záleží na náročnosti krbu a dalších okolnostech, které se ne vždy podaří ovlivnit.

Jakmile proběhne výstavba krbu, domluvíme se na poslední osobní schůzce, během které si ukážeme, jak krb správně používat a jakým způsobem v něm bezpečně topit.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se výstavby krbu, neváhejte nás kontaktovat. V případě zájmu o naše služby vyplňte, prosím nezávazný poptávkový formulář.

Ke stavbě krbu a obezdění krbové vložky je nezbytně nutné použít stavební materiál k těmto účelům přímo určený. Ideální variantou může být třeba izolační deska značky Thermax, Silca, Promasil, Grenaisol, kamnářské lepidlo, kamnářská malta, kamnářská omítka, kamnářská perlinka a různé další kamnářské příslušenství.

KRBY PARMA – „Váš spokojený a bezpečný krb“