20 LET ZKUŠENOSTÍ!
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

TEPLOVZDUŠNÉ KRBOVÉ VLOŽKY

Krbové vložky Hoxter fungují zcela bez problémů v uzavřených stavbách akumulačních krbů s přídavnou akumulační masou, stejně jako při provozu v teplovzdušných krbech. V teplovzdušných krbech umožňují rozvod teplého vzduchu do dalších místností.

Teplovzdušné krbové vložky

Teplovzdušné krbové vložky Hoxter jsou zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti. Nezanedbatelný je také důraz na komfort obsluhy při jejich každodenním používání.

Čisté pohledové sklo

Systém vedení spalovacího vzduchu je zkonstruován tak, aby vzduch, který je přiváděn do topeniště, proudil kolem pohledového skla. Tento systém eliminuje usazování částic sazí a prachu na skle a odvádí je zpět do topeniště.

Dvojité prosklení

Dvojité prosklení zlepšuje izolační vlastnosti dvířek a redukuje množství tepla, které se vrací dvířky do místnosti. V místnosti tak nedochází k přetápění.

Teplovzdušné krbové vložky jsou vybaveny celou řadou dalších prvků, které usnadňují obsluhu a zaručují maximální komfort: snadné ovládání, zadní přikládání, lepší spalování s menším množstvím odpadu.

Krbové vložky s přídavnou akumulační masou

Připojená akumulační masa zvyšuje užitnou hodnotu krbu a prodlužuje interval přikládání. Akumulační krbové vložky spojují výhody velkého pohledového skla a akumulace tepla, aniž by docházelo k přetápění místnosti.

Vzhledem k technické náročnosti důrazně doporučujeme instalovat produkt spolu s obestavbou naší firmou, která se specializuje na stavbu krbů.

Pro kompletní nabídku nás kontaktujte. Od každé krbové vložky nabízíme různé velikosti a různé typy provedení.

KRBY NA KLÍČ

Chcete si pořídit kvalitní krb nebo krbová kamna?

Krby představují moderní a ekologický zdroj tepla. Poskytneme Vám odbornou konzultaci a pomůžeme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího krbu do Vašeho interiéru.
Zajišťujeme stavbu krbů a prodej krbových kamen v Praze i v celé České republice.

Návrhy a konzultace na místě stavby ZDARMA!

Zadejte Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme.